Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Więcej Skody z Ukrainy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Więcej Skody z Ukrainy

    No i stało się !!!! Mam od soboty O2 1.9 TDI Elegance :lol: . Na razie (po pierwszych 450 km ) jestem bardzo zadowolony. Brakuje mi tylko naklejki OCP. Postaram się wpaść na spot jutro albo za tydzień, jeśli jutro nie będę mógł.

    Dzięki raz jeszcze wszystkim za pomoc, zwłaszcza djczas'owi.
    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

  • #2
    Więcej Skody z Ukrainy

    Firma Eurocar, zajmująca się od 2002 r. montażem pojazdów marki Skoda na Ukrainie, zwiększa, dzięki otwarciu nowej linii montażowej, roczną produkcję.

    Dotychczas fabryka w Solomonowie montowała auta w formacie SKD. Otwarcie linii montażowej typu MKD oznacza składanie samochodów z o wiele większej liczby komponentów. W odróżnieniu od linii typu SKD, nadwozia dostarczane na Ukrainę nie są zmontowane – wszystkie części trafiają tu osobno.

    Specjalnie dla potrzeb nowej linii montażowej, na terenie należącym do firmy Eurocar powstał nowy budynek. W sumie przybyło 17.000 metrów kwadratowych przeznaczonych na montaż samochodów oraz 8.000 metrów niezbędnych dla logistyki całego przedsięwzięcia. Dzięki tym zmianom możliwości produkcyjne zakładu w Solomonowie wzrosły do 45.000 pojazdów rocznie. Zakład na Ukrainie zajmuje się montażem wszystkich modeli z oferty koncernu rodem z Mlada Boleslav: Skoda Octavia i Skoda Octavia Tour – pierwszej i drugiej generacji, Skody Fabia oraz Skody Superb. W fabryce składa się również samochody marek VW i Audi.

    Ukraina jest jednym z kluczowych rynków, jeśli chodzi o strategię rozwoju Skoda Auto. Podczas gdy zakład w Solomonovie zmontował w zeszłym roku 9.788 aut, to dzięki otwarciu linii typu MKD spodziewana wielkość produkcji w 2006 r. wynosi już 16.000 samochodów marki Skoda. W 2002 r. Eurocar zaczynał swoją działalność od zmontowania 1.990 pojazdów.
    [mojeauto.pl - Link]oryginalny tekst[/URL] ]
    Załączone pliki
    saport techniczny baj DGW
    była BKD+DSG '05 120kkm
    była BXE '08 190kkm
    no i nie ma :-)

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X